11.11.11 – Природні ліки від раку?

 A Natural Cure For Cancer?

Я вважаю, що, враховуючи всі необхідні інструменти, тіло, в поєднанні з сильною системою віри, здатне природно вилікувати себе. Як не прикро, але все більше людей вмирають від хіміотерапії, ніж від раку. Хіміотерапія є токсичною не тільки для ракових клітин, а й для здорових клітин вашого тіла; як ви могли бачити з жахливих наслідків, які вона робить з кожним, хто пройшов її.

Є два види «альтернативних» натуральних продуктів, які ми настійно рекомендуємо Вам спробувати, перш ніж піддають своє тіло хіміотерапії. До цих пір немає офіційних клінічних випробувань, які би були проведеними на цих продуктах, оскільки вони обидва є природними, а тому не можуть бути запатентовані, отже не мають комерційної цінності і не представляють інтересу для великих фармацевтичних компаній. Таким чином, доказами ефективності нашої продукції є лише свідчення тих людей, яким, згідно з діагнозами їх лікарів, залишалося жити менше ніж три тижні, і які використовувавши цю унікальну комбінацію натуральних продуктів досягали повних ремісій і живі до сьогодні повністю вилікувавшись від раку. Більшість цих лікарів просто відмовляються вірити результатам, свідками яких вони стали, мотивуючи це неможливістю просто так вилікуватись раку …і тоді вони заявляють, що первинний діагноз, мабуть, був помилковим… але люди, які залишились все ще живими на сьогодні є доказом і свідченням про те, що за допомогою вживання комбінації цих двох унікальних продуктів разом дійсно впливають на усунення ракових клітин з організму.

1. L-Carnosine

 A 30g Tub of Ethos Endymion L-Carnosine є першим продуктом, це дипептид з двох амінокислот Beta Alanine і L-Histidine. Ця речовина є природним компонентом наших тіл, але з віком виснажується приблизно на десять відсотків за рік, після того як ми досягаємо 30-річного віку. Він вперше був виявлений ще у 1900 році і вчені до цих пір ще до кінця не встановили усіх ​​його точних функцій, але, як бачимо, він сприяє регенерації організму, його «саморемонту». Крім того, ще в 2005 році дослідження, проведене в Університеті Південної Флориди Медичним Коледжем доведено, що L-Carnosine збільшує кількість власних стовбурових клітин що виробляє тіло; це основні будівельні блоки тіла і клітин, які згодом трансформуються в будь-яку частину тіла, де вони потрібні найбільше. Пізніше дослідження, проведене в 2008 році Московським Державний Університетом на біологічному факультеті, також виявили унікальну здатністю L-Carnosine щодо підвищення ефективності ДОФА терапії пацієнтів з хворобою Паркінсона.

L-Carnosine Carnosine Для Лікування Раку

Добова доза: Ми рекомендуємо 10 г на день L-Carnosine, розчиненого в 1 л пляшці мінеральної води, а потім пити з пляшки, щопівгодини протягом дня, так щоб останні краплі були випитими тільки перед сном.
Ви можете прочитати більше про інші чудові властивості L-Carnosine та його користь для здоров’я, у тому числі унікальне клітинне омолодження, тут:

https://ethosworld.eu/shop/ethos-endymion-pure-l-carnosine/

4) У перших випробуваннях, було відзначено, що одна з партій нормального клітинного середовища стала забруднена раковими клітинами що швидко зростали. Коли L-Carnosine був доданий в ці вмираючі популяції, культури клітин стали вільними від ракових клітин! Вони спробували це відносно семи різних форм людських раку і кожен показав той же результат. Як бачимо, L-Carnosine відбудовує нормальні клітини … він став токсичним для ракових клітин людини!

Також, L-Carnosine є природним і ендогенним для людського організму, тому немає протипоказань, та несприятливих побічних ефектів, тільки корисні властивості, на відміну від практично всіх ліків і особливо хіміотерапії. Якщо вас переконують у необхідності хіміотерапії, то ми настійно рекомендуємо вам приймати L-Carnosine, який має відмінні захисні властивості, і значно зменшує пошкодження хороших клітин і в той же час ліквідує ракових клітин.

Є кілька різних виробників L-Carnosine і не всі дають однакові результати, оскільки деякі є “інертними”, а не біологічно-активними. Так що не забудьте використовувати Ethos Endymion який є чистою формою L-Carnosine в світі і біо-активний.

Роль Carnosine у Клітинному Обслуговуванні


 The Role of Carnosine in Cellular Maintenance
https://protein.bio.msu.su/biokhimiya/contents/v65/pdf/bcm_0843.pdf

Для пошуку наукових робіт, будь ласка, відвідайте сайт pubmed.com і введіть у пошук ” Carnosine ” – є більш ніж 1500 рецензованих досліджень зараз, і всі вони показують позитивний ефект, без будь-яких поганих побічних ефектів взагалі.

2. Морський Фітопланктон

 100% Pure Organic Marine Phytoplankton 100% Чистий Органічний Морський Фітопланктон є другим продуктом. Існує більш ніж 40000 різних видів морського фітопланктону, що представляють собою мікроскопічні одноклітинні організми, які живуть в наших океанах. Назва фітопланктон походить від двох грецьких слів; Phyton, що означає рослини і plankton, що означає, бродяга або мандрівник. Морський фітопланктон містить в 400 разів більше енергії ніж будь-які інші живі органічні речовини і, таким чином, являється дуже поживною і корисною супер-їжою для нашого організму. Це дає тілу все, що йому потрібно, для того щоб розвиватися і рости здоровим з нових клітин, Ethos 100% Pure Organic Marine Phytoplankton плюс вона також виділяє нейро-хімічні речовини, такі як серотонін і допамін для мозку. Ви також, ймовірно, вже чули про переваги Омега-3-6-і -9 жирних кислот, і те, наскільки вони важливі для організму, фітопланктон є найкращим способом отримати їх, оскільки вони набагато легше абсорбуються ніж будь-які препарати на рибо-масляній основі і можуть фактично перетинати гематоенцефалічний бар’єр і бути більш біо-доступними в межах тіла.

Морський фітопланктон для лікування раку

Добова доза: Ми рекомендуємо принаймні 3г 100% Чистого Морського Фітопланктону; 1г приймати за пів години до їжі, коли шлунок є найбільш порожнім.
Ви можете прочитати більше про його інші чудові користі для здоров’я тут:

Канадська людина вірить “Він може перемогти рак”

Келлі Баровс, що зображений нижче, є штукатурним підрядником з міста Нанаймо у Ванкувері, Канада, і він хоче розповісти свою історію всім, хто страждає від раку про свій випадок захворювання раком товстої кишки, який зробив позитивні зміни, трохи більше ніж за два тижні, після того як він почав приймати 100% Чистий Морський Фітопланктон.

https://ethosworld.eu/shop/product/100-pure-organic-marine-phytoplankton-capsules/

 Canadian man who Beat CancerІнший КАНАДСЬКИЙ МУЖЧИНА, ЩО ПОБОРОВ РАК – Як підтвердили його Доктор і комп’ютерна томографія

 Ron Hiles - Canadian Man Who Beat Cancer – As confirmed by both his Doctor and his CT Scans

Я думаю, що читаючи ці заголовки вище ви, очевидно, буде ще дуже скептично ставляться до таких заяв. Так як і доктор цієї людини в Канаді, коли я вперше сказав йому про це унікальне і дуже потужнє поєднання продуктів і неймовірні результати, і те що ми були свідками зцілення людей, що використовували їх. Він нещодавно тестував їх на своїх пацієнтах які мали неоперабельний рак шлунка, після чого я отримав від нього таку відповідь…

15 серпня 2011

Привіт Піт
Ця людина мала неоперабельний рак шлунка.
Ми зробили відкриття і закриття процедури 3 місяці тому.
Він повинен бути вже мертвий.
Він приймав на Фітопланктон і L-Carnosine
Нам потрібно більше ASAP – будь ласка.
Я починаю вірити вам!
Річард

Потім він написав відповідь мені 13 жовтня 2011

Привіт Піт
Мій пацієнт з раком шлунка все ще живий і ми більше не виявили раку на комп’ютерній томографії.
У нього є проблеми зі згустками крові в ногах, що призводять до подальших шлункових кровотеч, які потребують переливання.
Згортання крові при раку є поширеним явищем.
З найкращими побажаннями і дякуємо Вам.
Річард

Так що повного відновлення поки що немає, але він все ще живий, в той час як його лікар сказав, що він повинен бути мертвий, і його КТ підтверджує, що він більше не має ніякого раку!

Ми зараз розглядаємо кілька людей що застосовували це унікальне поєднанням продуктів і які були безнадійно хворими (залишалось жити менш ніж три тижні за словами їхніх лікарів) і всі вони мали повні ремісії і, наскільки нам відомо, вони все ще живі сьогодні. Пацієнти, яких ми розглядали дотепер страждали на рак молочної залози, рак шлунка, рак кишечника, рак горла і рак яєчників, як бачимо ефективність проявляється у боротьбі з всіма напрямками раку.

L-Carnosine і Морський Фітопланктон ефективно і ціленаправлено атакують з подвійною силою рак. L-Carnosine є токсичним для ракових клітин, а також відновлює і омолоджує хороші клітини організму. Морський Фітопланктон забезпечує організм усім необхідним для розвитку і зростання нових здорових клітин для перемоги в боротьбі з раком.

Ви також можете переглянути дуже зворушливу історію про Тома Харпера, фермера молюсків на західному узбережжі Британської Колумбії в Канаді, який був першою людиною, що відкрила для себе чудодійні анти-ракові ефекти, що має Морський Фітопланктон, після того як йому було поставлено рідкісний діагноз неоперабельна мезотеліома раку легень:
Зайдіть на веб-сайт Морський Фітопланктон, а потім натисніть посилання ліворуч, напівдорозі вниз по сторінці, де сказано: Дивитися DVD – натисніть тут

… Це нижче цього зображення DVD “Інший День”.

Іншим дивовижним ефектом продукту в неймовірній історії Тома у тому, що його діабет також повністю зник, так само як його рак, хоча раніше йому доводилось приймати 88 одиниць інсуліну в день протягом десятиліть.

ЧЕРГОВИЙ КАНАДЕЦЬ ПОБОРЮЄ РАК! ЩЕ ОДИН КАНАДЕЦЬ ПЕРЕМАГАЄ РАК ЕТОС МАРІН ФІТОПЛАНКТОН ПРОСТО НАЙКРАЩИЙ!

ЧЕРГОВИЙ КАНАДЕЦЬ ПОБОРЮЄ РАК!

Є кілька різних виробників морського фітопланктону і не всі є 100% чистим порошком фітопланктону. Багато з них містять менш дорогі змішувачі, наповнювачі та допоміжні речовини. Через особливості в правилах маркування, виробники можуть вказати, що продукт містить 100% чистий морський фітопланктон на етикетках, навіть якщо фактично там є лише невелика його кількість. Один з провідних виробників просуває свій бренд як 100% Чистий Фітопланктон як «100% Чистий», але коли ви подивитеся уважно і прочитаєте на зворотному боці етикетку, то кожна капсула по 500 мг містить в собі тільки 50 мг 100% морського фітопланктону і 450 мг іншого, набагато дешевшого, інгредієнту. Так що будьте дуже обережні при покупці фітопланктону. Етос Морський Фітопланктон гарантовано буде 100% чистим морським фітопланктоном порошком, без доданих чи забраних інгредієнтів і без додаткових змішувачів, наповнювачів або допоміжних речовин. Він також наявний у дружніх вегетаріанських капсулах або у вигляді самого 100% чистого порошку. У нього є досить незвичайний “рибний” смак, так що особисто я віддаю перевагу капсулам.

Як свідчить старе прислів’я: «унція профілактики набагато краще, ніж фунт лікування»!І обидва ці продукти мають чудові профілактичні властивості, а також багато інших корисних переваг для відмінного здоров’я, включаючи антистаріння, клітинне омолодження і регенерацію, захист від хвороб і захворювань. Вони обидва допомагають організму зцілити себе природним чином і цілісно. Для людей, які не скаржаться на будь-які серйозні проблеми зі здоров’ям, рекомендована добова “підтримувальна” доза від 1 г до 3 г з L-карнозину і щонайменше 1 г Морського Фітопланктону в день, в залежності від загальної маси тіла.

Нова Анти-Протипухлинної Вакцина Яскраво Просвідчується на Горизонті?

Дослідники раку вивчали голого землекопа (Heterocephalus glaber), зображеного нижче, тому що це єдиний відомий вид, який повністю не піддається впливу раку. У людей є один вбудований механізм оборони проти раку і, коли він ламається, рак починає розвиватися і рости дуже швидко, але землекоп має два різних захисних механізми, які дуже ефективно зупиняють рак не даючи йому розвинутись взагалі. Це дозволяє йому не тільки бути повністю застрахованим від виникнення спонтанного раку, але навіть слугує імунітетом до експериментально прищіплених в лабораторних умовах раків також.

 The Mole Rat could hold the key to finally curing cancer
Голий землекоп –Фотографія наданаWikipedia

Тепер, коли вчені нарешті відкрили цей факт, залишилось питанням часу коли їм вдасться повторити це на людях, і розробити нові протиракові вакцини, які, нарешті, покладуть край цій смертельній хворобі раз і назавжди. Вони сподіваються, що це також допоможе знайти ключ до нашого старіння, оскільки представники голого землекопа можуть жити до 31 років у неволі, і при цьому виявляти дуже мало ознак старіння та залишаєтись досить родючим аж до моменту їхньої смерті. У той час поки вчені працюють над розгадкою таємниці імунітету до раку голого землекопа, унікальне поєднання двох продуктів, що обговорювалася вище, на даний час є найкращим альтернативним методом лікування раку який був відкритий на сьогодні.

Для подальшого читання дивіться:

Геном Голого Землекопа міг би розкрити секрети раку і старіння

http://www.medicalnewstoday.com/articles/235908.php

Ознаки старіння зупинено в лабораторії

http://www.bbc.co.uk/news/health-15552964


11.11.11 © Peter Aldred – Ethos Schweiz LLC – All Rights Reserved 11.11.11